Informacje o firmie

NAJWIĘKSZA FIRMA DS. KRYPTOWALUT W POLSCE

Największa firma w Polsce dla której rozbudowana analityka giełdy oraz tworzenie społeczności to priorytet budowania tej marki. Zapewniamy pomoc na najwyższym poziomie oraz profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Na świecie istnieje wiele grup zajmujących się podawaniem sygnałów, lecz ceny usług nie są proporcjonalne w stosunku do ich skuteczności. Większość tych grup to nielegalne społeczności, które w każdej chwili mogą zniknąć z Waszymi pieniędzmi. Logicznym, a zarazem korzystniejszym rozwiązaniem będzie zaufanie zarejestrowanej firmie ( firma zarejestrowana od 2018 roku), która sumiennie i rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki i zadania (co potwierdzają liczne pozytywne opinie w sieci). Chcemy stać się numerem jeden, systematycznie ulepszając jakość świadczonych usług, a to wszystko z myślą o Was.

Firma Krypto Sygnał to grupa zrzeszająca osoby zainteresowane rynkiem kryptowalut. Są to osoby początkujące, które nigdy nie miały styczności z inwestycjami na rynku, jak i poważni analitycy z doświadczeniem, a także inwestorzy, dla których ruchy walutowe na giełdzie to chleb powszedni. Za rozwojem na rynku kryje się postęp w technologii, co przekłada się na odbywający się co jakiś czas rebranding.

Co to oznacza? Nieustanny rozwój i postęp także po to, abyście mogli cieszyć się z możliwości, które oferuje nasza firma. Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Ciężka praca i upór w dążeniu do celu są odbiciem świetnych rezultatów i niespotykanie wysokiej skuteczności, które są poparte podsumowaniami miesięcznymi. Czyni nas to jedną z nielicznych lub nawet jedyną tak prężnie działającą firmą.

NASZ ZEPSÓŁ

Młody energiczny zespół z doświadczeniem.

team
Piotr Jasiński
Właściciel i Analityk
×
team

Piotr Jasiński

Właściciel i Analityk

W wieku 16 lat poznałem świat rynku papierów wartościowych. Mój ojciec inwestuje na rynku już od ponad 10 lat. W tak młodym wieku zacząłem interesować się ekonomią.

W wieku 18 lat poznałem rynek kryptowalut, rok później wiedziałem już czym chcę się zajmować. Nigdy nie spodziewałem się, że moja kariera zawodowa zaprowadzi mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Setki godzin spędzonych na nauce analizy technicznej oraz na rozumowaniu schematów tego rynku dały mi niezależność finansową. Wszyscy mówią, że praca powinna cieszyć i dawać satysfakcję. Dzisiaj mogę łączyć pasję z pracą. Rynek kryptowalut to mój jedyny sposób utrzymania, dlatego chcę dzielić się moim doświadczeniem z ludźmi.

Dzisiaj mam 23 lata i jestem dumny, że w wieku 19 lat podjąłem najważniejszą decyzję w swoim życiu.

team
Kamil Grzesik
Kierownik i Specjalista ds. marketingu
×
team

Kamil Grzesik

Kierownik i Specjalista ds. marketingu

Będąc młodym chłopakiem zacząłem interesować się kryptowalutami oraz marketingiem. Nie chciałem być zależny finansowo od rodziców. Czułem potrzebę usamodzielnienia się oraz znalezienia pomysłu na siebie.

W 2017 r. zacząłem wdrażać się w ten temat coraz głębiej. Właśnie wtedy udało mi się zarobić naprawdę duże pieniądze. Na ten moment mam 23 lata i wiem, że pogłębianie wiedzy dotyczącej rynku kryptowalut to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Codziennie zdobywam nowe umiejętności i nabywam doświadczenie w tym aspekcie i nieustannie się uczę.

Poza zainteresowaniem kryptowalutami lubię również rozmawiać z ludzmi. Postanowiłem połączyć jedno z drugim i teraz także zajmuję się marketingiem oferując ludziom usługi związane z kryptowalutami. Najważniejsze, by w życiu łączyć pasję i pracę jednocześnie.

team
Magdalena Ciężadło
Specjalista ds. Social Media
×
team

Magdalena Ciężadło

Specjalista ds. Social Media

Jestem młodą dziewczyną z zapałem do działania. Zawsze daje z siebie wszystko oraz nie poddaje się. Interesuje się grafiką komputerową, w wolnym czasie lubię czytać książki oraz surfować po internecie.

Śledzenie trendów, szukanie informacji czy też prowadzenie social mediów to dla mnie chleb powszedni. W sieci czuje się jak ryba w wodzie. Nieustannie się uczę rozwijając siebie i swoje umiejętności.

team
Patryk Lenarczyk
Właściciel CryptoConcept
×
team

Patryk Lenarczyk

Właściciel CryptoConcept

Pochodzę z Bełchatowa. W 2015 roku zamieszkałem w Warszawie, od tego czasu również zacząłem się interesować inwestycjam.

Od 2015 roku pracowałem w branży inwestycyjnej, jednocześnie poszerzając wiedzę na temat rynku kryptowalut.

2017 rok - jestem aktywnym traderem, głównie specjalizuję się w analizie technicznej kryptowalut.

Mój ulubiony cytat: "Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację." [Słowa Henrego Forda].