gfx

Aktualny Plan Prowizyjny i Nagrody

30% oraz rola Rekrutera prowizji na start

40% od 5 klienta zakupującego pakiet

50% oraz rola Ambasadora od 10 klienta zakupującego pakiet

gfx

Program Poleceń - Zasady i Nagrody

Jak przystąpić do programu

Przystąpienie do naszego systemu jest banalnie proste, jeżeli wykupiłeś już jeden z pakietów na naszej platformie to automatycznie możesz brać udział w Programie Poleceń. Wystarczy, że zgłosisz się do nas po swój unikatowy KOD POLECAJĄCY.

Wypłaty co miesiąc

Przez cały miesiąc środki prowizyjne gromadzone są na Twoim koncie, a w ostatni dzień miesiąca automatycznie dokonujemy płatności na Twoje konto bankowe bez żadnych prowizji, czy opłat.

Stały dostęp do salda konta

Za pośrednictwem swojego konta otrzymujesz stały dostęp do twoich wyników, ilość klientów, kwota prowizji od poleceń i wiele więcej. Kiedy klient z Twojego polecenia dokona zakupu, automatycznie otrzymujesz wiadomość o tej transakcji i należnej kwocie za prowizję.

Prowizje i Nagrody

Na start dostajesz automatycznie 30% od klientów, którzy dokonają zakupu z Twojego polecenia, ale na tym nie koniec. Chcąc wynagrodzić bardziej aktywnych polecających, przygotowaliśmy progresywny plan prowizji, czyli im więcej polecasz, tym większa prowizja Cię czeka. Maksymalnym progiem prowizyjnym jest 50% oraz posada ambasadora w naszej firmie, próg ten osiągnąć można zdobywając pule powyżej 10 klientów. Czyli od 10 klienta wzwyż.